Toptan Kumaş nedir?
Toptan Kumaş; sürekli olarak yeni ürünlerin eklendiği, en çok ihtiyaç duyulan en kaliteli kumaşların toptan olarak, toplar halinde ve çok uygun fiyatlara satışa sunan bir online kumaş sitesidir.

Neden az kumaş görüyorum?
Toptan Kumaş ana sayfasında kumaşların sonundaki Daha Fazla Kumaş butonuna basarak tüm kumaşları yükleyebilirsiniz.

Kumaş Fiyatları neden çok ucuz?
Toptan Kumaş, en kaliteli kumaşları en uygun fiyatlarla sizlere sunmak için açılmış bir alışveriş sitesidir. Toptan Kumaş sitesinde, normal piyasa satış fiyatlarına oranla çok daha uygun fiyatlara kumaş satılmaktadır.

Kumaşların stok durumu nedir? Üründe yazan uzunluktan daha az sipariş verebilir miyim?
Sitemizde gördüğünüz toptan kumaşların satıldığı metrajlar her ürünün elimizdeki stok miktarıdır ve tamamı tek seferde satılmaktadır. Ürün fiyatları da 1 metre değil ürün stoğunun toplam fiyatıdır. Daha az parçalara bölerek kumaş satın almanız mümkün değildir.

Kumaşlar spot, defolu veya sakat ürünler midir?
Toptan Kumaş en kaliteli kumaşı en uygun fiyata satar. Kumaşların çok önemli bir kısmı kendi fabrikamızın ürünleridir. Tüm kumaşlar en yüksek kalitedir. Toptan Kumaş'da satışta olan tüm ürünler, normal fiyatlarından en az %50 daha düşük fiyatlıdır. Fiyatların ucuz olması kesinlikle ürünlerde bir sorun olduğu anlamını taşımamaktadır.

Yeni kumaşlardan nasıl haberdar olurum?
Sitemize üye olarak, hem sms hem de e-bülten ile yapılacak bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz.

Neden Toptan Kumaş satışı yapılıyor?
Metre şeklinde satış yaptığımız diğer sitelerdeki müşterilerimizden alınan geri dönüşler sonrasında toptan olarak satış yapan ve uygun fiyata top şeklinde kumaş satılan bir online satış sitesi ihtiyacını duyduk. Büyük parti satışlardan arda kalan toplar çok daha uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor, ürünlerimizde herhangi bir defo veya hasar durumu söz konusu değildir.

Ödeme seçenekleri nelerdir?
Toptan Kumaş'da 3 farklı ödeme seçeneği vardır. Kredi Kartı, Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme.

Hangi kartlara taksit yapılıyor?
Bonus, Axess, World, Maximum.

Kapıda ödeme var mı?
Evet, kapıda ödeme seçeneğimiz vardır.

İade İmkanı var mı?
Evet 1 hafta içerisinde almış olduğunuz kumaşları iade edebilir ,ister kredi kartınıza ister banka hesabınıza paranız hemen iade edilir.